Aasgaartstrand

Elisabeth Reuter Lübeck 1853 - Heidelberg 1903

Aasgaartstrand

Oil/canvas, 48 x 62 cm, sign. and dat. lo. ri. E. Reuter 98 Aasgaartstrand, relined.

Elisabeth Reuter: Aasgaartstrand

Aasgaartstrand

Aasgaartstrand
Aasgaartstrand