Sylt

Karl-Heinz Berndt-Elbing Elbing 1934 - Winnipeg 1999

Sylt

Proceeds : 300 €

Watercolour/Japan paper, 37 x 29 cm, sign. lo. ri. and dat. K.-H. Berndt 1971.

Karl-Heinz Berndt-Elbing: Sylt

Sylt

Proceeds : 300 €

Sylt
Sylt