Two persons
Jan de Weryha-Wysoczanski Danzig 1950
Proceeds : 400 €
Gouache, 26 x 38 cm, sign. lo. ri. J. Wysoczanski and dat. lo. le. 1986.
Jan de Weryha-Wysoczanski: Two persons
Two persons
Proceeds : 400 €