Dunes at Sylt

Siegward Sprotte Potsdam 1913 - Kampen/Sylt 2004

Dunes at Sylt

Proceeds : 2.500 €

Watercolour, 31 x 48 cm, sign. lo. ri. and dat. S. Sprotte 55. Mus.: San Francisco, Shanghai, Moskau, Stuttgart, Husum et.al., Lit.: Vollmer et.al.

Siegward Sprotte: Dunes at Sylt

Dunes at Sylt

Proceeds : 2.500 €

Dunes at Sylt
Dunes at Sylt