A cottage

Erich Wessel Hamburg 1906 - Hamburg 1985

A cottage

Proceeds : 400 €

Oil/hard masonite,14,6 x 19,5 cm, sign. lo. ri. and dat. E. Wessel 47.

Erich Wessel: A cottage

A cottage

Proceeds : 400 €

A cottage
A cottage