At the fair in Hamburg

Ernst Witt Hamburg 1901 - Hamburg 1977

At the fair in Hamburg

Proceeds : 200 €

Watercoloured drawing/paper, sign. lo. ri. and dat. Ernst Witt 33 or 37, dam.

Ernst Witt: At the fair in Hamburg

At the fair in Hamburg

Proceeds : 200 €

At the fair in Hamburg
At the fair in Hamburg