The view of Palermo

Erminio Kremp , c. 1910

The view of Palermo

Proceeds : 8.900 €

Oil/canvas, 80 x 100 cm, sign. lo. ri. E. Kremp Palermo, some rest.

Erminio Kremp: The view of Palermo

Erminio Kremp , c. 1910

The view of Palermo

Proceeds : 8.900 €

The view of Palermo
The view of Palermo