The Elbe in Winter
Claus Becker Düsseldorf 1902 - Hamburg 1983
Oil/masonite, 50 x 63,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Claus B. 47.
Claus Becker: The Elbe in Winter
The Elbe in Winter