The Elbe in Winter

Claus Becker Düsseldorf 1902 - Hamburg 1983

The Elbe in Winter

Oil/masonite, 50 x 63,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Claus B. 47.

Claus Becker: The Elbe in Winter

The Elbe in Winter

The Elbe in Winter
The Elbe in Winter