Hamburg Oevelgoenne

Hamburger Aquarellist , 20th cent.

Hamburg Oevelgoenne

Proceeds : 300 €

Watercolour/paper, 43 x 36 cm, sign. on the passepartout Erwin A(?), unframed.

Hamburger Aquarellist: Hamburg Oevelgoenne

Hamburg Oevelgoenne

Proceeds : 300 €

Hamburg Oevelgoenne
Hamburg Oevelgoenne