Schiffe vor Kopenhagen
Carsten Hendricksen , 2nd half 19th cent.
Öl/Lw., 35 x 47,5 cm, r. u. monogr. u. dat. C. H. 1889.
Carsten Hendricksen: Schiffe vor Kopenhagen
Schiffe vor Kopenhagen