A couple

Erich Wessel Hamburg 1906 - Hamburg 1985

A couple

Proceeds : 200 €

Watercolour, 32,5 x 42,7 cm, sign. and dat. lo. ri. E. Wessel 34.

Erich Wessel: A couple

A couple

Proceeds : 200 €

A couple
A couple