A young gentleman

Max Kaus Berlin 1891 - Berlin 1977

A young gentleman

Proceeds : 1.500 €

Lithograph, 29,5 x 25 cm, sign. lo. le. and dat. Max Kraus 1918.

Max Kaus: A young gentleman

A young gentleman

Proceeds : 1.500 €

A young gentleman
A young gentleman