Children

Hans am Ende Trier 1864 - Stettin 1918

Children

Proceeds : 1.100 €

Etching, 29,5 x 22 cm, sign. lo. ri., monogr. HAE in the plate, light curves.

Hans am Ende: Children

Children

Proceeds : 1.100 €

Children
Children