A clearing

Rolf Diener Gössnitz 1906 - Hamburg 1988

A clearing

Proceeds : 200 €

Watercolour, 28,5 x 40,5 cm, sign. lo. ri. and dat. R. Diener 63.

Rolf Diener: A clearing

A clearing

Proceeds : 200 €

A clearing
A clearing