A farm inbetween trees

Albert Feser Hamburg 1901 - Hamburg 1993

A farm inbetween trees

Proceeds : 600 €

Oil/canvas, 41 x 51 cm, sign. lo. ri. and dat. A. Feser 1976.

Albert Feser: A farm inbetween trees

A farm inbetween trees

Proceeds : 600 €

A farm inbetween trees
A farm inbetween trees