The surf

Patrick von Kalckreuth Kiel 1898 - Starnberg 1970

The surf

Proceeds : 1.200 €

Oil/canvas, 60,5 x 90 cm, sign. lo. ri. P. v. Kalckreuth, min. rest.

Patrick von Kalckreuth: The surf

The surf

Proceeds : 1.200 €

The surf
The surf