A young maid in the henhouse
Hans Bartolo Brand geb. 1854
Oil/panel, 44,9 x 29,8 cm, sign. up. ri. and dat. Hans Bartolo Brand Mchn. 1920.
Hans Bartolo Brand: A young maid in the henhouse
A young maid in the henhouse