A young maid in the henhouse

Hans Bartolo Brand geb. 1854

A young maid in the henhouse

Oil/panel, 44,9 x 29,8 cm, sign. up. ri. and dat. Hans Bartolo Brand Mchn. 1920.

Hans Bartolo Brand: A young maid in the henhouse

Hans Bartolo Brand geb. 1854

A young maid in the henhouse

A young maid in the henhouse
A young maid in the henhouse