Emperor Wilhelm II. (reg. 1888-1918)

C.O. Fey Düsseldorf 1894 - Düsseldorf 1971

Proceeds : 2.800 €

Oil/canvas, 96 x 67,5 cm, sign. lo. ri. C. Fey Düsseldorf, rest.

C.O. Fey: Emperor Wilhelm II. (reg. 1888-1918)

Proceeds : 2.800 €