Flowers
Adelheid Dietrich Wittenberg 1827 - 1891
Oil/cardboard, 21,2 x 15,7 cm, sign. lo. ri. and dat. A. Dietrich 85. Mus.: Ghent, Washington., Lit.: Boetticher, Thieme-Becker, Bénézit et.al.
Adelheid Dietrich: Flowers
Flowers