Circus

Aquarellist , 20th century

Circus

Proceeds : 200 €

Watercolour/paper, 62 x 47 cm, sign. indistinctly up. ri. and dat. 38.

Aquarellist: Circus

Aquarellist , 20th century

Circus

Proceeds : 200 €

Circus
Circus