A wide landscape

Horst Skodlerrak Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001

A wide landscape

Proceeds : 1.100 €

Oil/panel, 19,5 x 28 cm, sign. lo. le. and dat. H. Skodlerrak 1946.

Horst Skodlerrak: A wide landscape

A wide landscape

Proceeds : 1.100 €

A wide landscape
A wide landscape