In the studio
Maurice Leclercq Tournai 1919
Proceeds : 600 €
Oil/cardboard, 80 x 60 cm, sign. and dat. lo. ri. M. Leclercq 1962.
Maurice Leclercq: In the studio
In the studio
Proceeds : 600 €