A dancer

Irma Weiland Hamburg 1908 - Hamburg 2004

A dancer

Proceeds : 1.500 €

Oil/canavs, 119,5 x 99 cm, sign. and dat. lo. ri. Irma Weiland 52. Mus.: Hamburg, Lit.: Vollmer, Rump, Der Neue Rump et.al.

Irma Weiland: A dancer

A dancer

Proceeds : 1.500 €

A dancer
A dancer