Sleeping

Ivo Hauptmann Erkner 1886 - Hamburg 1973

Sleeping

Proceeds : 300 €

Watercolour, 36 x 44 cm, sign. and dat. lo. ri. Ivo Hauptmann 1967.

Ivo Hauptmann: Sleeping

Sleeping

Proceeds : 300 €

Sleeping
Sleeping