Circus (fragments)

Arnold Fiedler Hamburg 1900 - Hamburg 1985

Circus (fragments)

Proceeds : 100 €

Screenprint, 36,5 x 50,5 cm, sign., dat. 73 and numb. 53/100, unframed.

Arnold Fiedler: Circus (fragments)

Circus (fragments)

Proceeds : 100 €

Circus (fragments)
Circus (fragments)