Cherry blossom
Emil Maetzel Cuxhaven 1877 - Hamburg 1955
Watercolour, 38 x 52 cm, sign. lo. ri. and dat. Maetzel 44.
Emil Maetzel: Cherry blossom
Cherry blossom