Cherry blossom

Emil Maetzel Cuxhaven 1877 - Hamburg 1955

Cherry blossom

Watercolour, 38 x 52 cm, sign. lo. ri. and dat. Maetzel 44.

Emil Maetzel: Cherry blossom

Cherry blossom

Cherry blossom
Cherry blossom