A forest near Blankenese
Walter Tanck Hamburg 1894 - Hamburg 1954
Proceeds : 100 €
Watercolour, 54 x 44 cm, sign. and dat. lo. le. Tanck 50.
Walter Tanck: A forest near Blankenese
A forest near Blankenese
Proceeds : 100 €