Summer in Wingst

Albert Feser Hamburg 1901 - Hamburg 1993

Summer in Wingst

Proceeds : 600 €

Oil/canvas/cardboard, 25 x 42 cm, sign. and dat. lo. ri. A: Feser 1971, titled and dat. on the reverse.

Albert Feser: Summer in Wingst

Summer in Wingst

Proceeds : 600 €

Summer in Wingst
Summer in Wingst