Bathers
Heimo Schöllkopf Nürnberg 1888 - Gerlingen 1982
Proceeds : 200 €
Watercolour, 14 x 11,5 cm, sign. lo. ri. Heimo Schöllkopf and dat. 1918, unframed.
Heimo Schöllkopf: Bathers
Bathers
Proceeds : 200 €