A tugboat
Hans Wrage (Hamburg 1921 - Hamburg 2012)
Oil/canvas, 30 x 40 cm, sign. and dat. lo. ri. H. Wrage 2001, titled on the reverse.
Hans Wrage: A tugboat
A tugboat