An abstract composition in red
Peter Gabriel
Proceeds : 200 €
Gouache/mixed techniques/paper, 40 x 50 cm, sign. and dat. lo. le. 'P. Gabriel/87'.
Peter Gabriel: An abstract composition in red
Proceeds : 200 €