View on Sorrent

Georg Arnegger Wien 1901

View on Sorrent

Proceeds : 4.800 €

Oil/canvas, 100 x 140 cm, sign. lo. le. G. Arnegger, min. rest.

Georg Arnegger: View on Sorrent

Georg Arnegger Wien 1901

View on Sorrent

Proceeds : 4.800 €

View on Sorrent
View on Sorrent