A shipyard

Horst Skodlerrak Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001

A shipyard

Proceeds : 1.300 €

Oil/cardb., 22,5 x 55 cm, sign. and dat. lo. le. 1969 Skodlerrak, titled.

Horst Skodlerrak: A shipyard

A shipyard

Proceeds : 1.300 €

A shipyard
A shipyard