Two persons

Mac Zimmermann Stettin 1912 - Wasserburg/Inn 1995

Two persons

Proceeds : 300 €

Colour lithograph, 58 x 41,5 cm, sign. and numb. 5/50.

Mac Zimmermann: Two persons

Two persons

Proceeds : 300 €

Two persons
Two persons