The musician

Carl Ostersetzer Brody 1850 - Wien 1914

The musician

Proceeds : 800 €

Oil/panel, 48 x 31 cm, sign. and dat. lo. le. C. Ostersetzer 1904, min. chips of the paint.

Carl Ostersetzer: The musician

The musician

Proceeds : 800 €

The musician
The musician