Bird

Horst Janssen Oldenburg 1929 - Hamburg 1995

Bird

Proceeds : 1.000 €

1957, woodcut, 27,5 x 33,5 cm, monogr. lo. ri. JH, inscr. P f C lo. le.

Horst Janssen: Bird

Bird

Proceeds : 1.000 €

Bird
Bird