The ship 'Posen'

Johannes Holst Hamburg-Altenwerder 1880 - Hamburg-Altenwerder 1965

The ship 'Posen'

Proceeds : 9.900 €

Oil/canvas, 70,5 x 100,5 cm, sign. and dat. lo. le. Joh.s Holst 1957.

Johannes Holst: The ship 'Posen'

The ship 'Posen'

Proceeds : 9.900 €

The ship 'Posen'
The ship 'Posen'