Bathers

Erich Heckel Döbeln 1883 - Radolfzell/Bodensee 1970

Bathers

Proceeds : 2.200 €

Lithograph, 27,5 x 20,5 cm, sign. and dat. lo. ri. Erich Heckel 16.

Erich Heckel: Bathers

Bathers

Proceeds : 2.200 €

Bathers
Bathers