A view of Amalfi
Georg Enger , 20th cent.
Proceeds : 1.100 €
Oil/canvas, 34 x 55 cm, sign. and dat. lo. ri. G. Enger 68.
Georg Enger: A view of Amalfi
A view of Amalfi
Proceeds : 1.100 €