The pilgrim

A. Paul Weber Arnstadt 1893 - Schretstaken 1980

The pilgrim

Proceeds : 100 €

Lithograph, 46 x 34 cm, sign. lo. ri. A. Paul Weber, Arp 51, light browning a. stains; framed.

A. Paul Weber: The pilgrim

The pilgrim

Proceeds : 100 €

The pilgrim
The pilgrim