A pair of sheep

Lucien Gérard Belgien 1852 - 1935

A pair of sheep

Proceeds : 400 €

Oil/cardb., 11 x 10 cm, sign. lo. le. Gérard, min. rest.

Lucien Gérard: A pair of sheep

A pair of sheep

Proceeds : 400 €

A pair of sheep
A pair of sheep