A pair of sheep
Lucien Gérard Belgien 1852 - 1935
Proceeds : 400 €
Oil/cardb., 11 x 10 cm, sign. lo. le. Gérard, min. rest.
Lucien Gérard: A pair of sheep
A pair of sheep
Proceeds : 400 €