'Christ Suffering'

Johannes Niessen Köln 1821 - Köln 1910

'Christ Suffering'

Proceeds : 2.500 €

See Boetticher 10, 1855. - Oil/canvas, 71 x 35 cm, signed lo.le.: (Ni)essen; craquelé, rest.

Johannes Niessen: 'Christ Suffering'

'Christ Suffering'

Proceeds : 2.500 €

'Christ Suffering'
'Christ Suffering'