"Apples in a basket"

Ivo Hauptmann Erkner 1886 - Hamburg 1973

"Apples in a basket"

Proceeds : 900 €

Oil/canvas, 33 x 46 cm, monogr. and dat. 1956 upper le.; without frame.

Ivo Hauptmann: "Apples in a basket"

"Apples in a basket"

Proceeds : 900 €

"Apples in a basket"
"Apples in a basket"