A schooner on quiet water
Victor Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953
Oil/cardb., 16,5 x 21 cm, sign. and dat. 1950 lo.le.
Victor Qvistorff: A schooner on quiet water
A schooner on quiet water