"Africa"

Dieter Glasmacher Krefeld 1940

"Africa"

Proceeds : 200 €

Col. lithograph, 48 x 36 cm, signed, 88 dat. and numb. X/XX; framed.

Dieter Glasmacher: "Africa"

"Africa"

Proceeds : 200 €

"Africa"
"Africa"