Hay harvest

Lothar Malskat Königsberg 1913 - Lübeck 1988

Hay harvest

Pastel, 49 x 39 cm, sign. and 38 dat. lo.ri.

Lothar Malskat: Hay harvest

Hay harvest

Hay harvest
Hay harvest