Abstraction

Piero Dorazio Rom 1927 - Perugia 2005

Abstraction

Proceeds : 200 €

Col. lithograph, 55 x 40 cm, signed, dat.1961, numb. 144/200.

Piero Dorazio: Abstraction

Abstraction

Proceeds : 200 €

Abstraction
Abstraction