Composition

Pierre Alechinsky Brüssel 1927

Composition

Proceeds : 200 €

Col.lithograph, 55 x 38,5 cm, signed, dat. 62, numb. 75/150.

Pierre Alechinsky: Composition

Composition

Proceeds : 200 €

Composition
Composition