Portrait of the artist in his studio
B¢rge Hovedskov Kopenhagen 1910
Proceeds : 300 €
Half-nude. - Oil/canvas, 63 x 49,5 cm, monogr.a.dat. 38 lo.ri., sign.on the rev.
B¢rge Hovedskov: Portrait of the artist in his studio
Proceeds : 300 €