"A path in a large green landscape"

Hans von Bartels Hamburg 1856 - München 1913

Proceeds : 1.000 €

Oil/canvas, 34 x 47 cm, signed lo.ri., dat. 95 lo.le.; min. rest.

Hans von Bartels: "A path in a large green landscape"

Proceeds : 1.000 €